.

.

New
5V Моќ ESATA Комбо Женски 7+15 SATA 22Pin Машки Продолжување Кабел 50cm за Хард Диск

5V Моќ ESATA Комбо Женски 7+15 SATA 22Pin Машки Продолжување Кабел 50cm за Хард Диск

DEN 304.00
DEN 330.24

Стока
Достапно.


5 V Моќ ESATA Комбо Женски 7+15 SATA 22 Pin Машки Продолжување Кабел 50cm за Хард Диск
Овој кабел има една женски и еден женски e SATA/USB Напојување combo конектори.
Што ќе ви овозможи да се направи една продолжување помеѓу уредите опремени со USB/e SATA моќ комбинација пристаништа.
Овој кабел е идеално решение за поврзување на надворешен тврд диск и куќишта за вашиот лаптоп или десктоп компјутер од каде ова e SATA/USB напојување порта е на располагање.
Овој висок квалитет на кабел обезбедува целосна брзина e SATA конекција во комбинација со 5 Volt моќ
врска која може да се користи за напојување на надворешни складирање каде што се поддржани.

Детали

Должина на кабел:
50cm
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
SA-181
Свеж

Избор на клиенти