.

.

New
НОВИ Оригинални Лаптоп Замена LCD Кабел за HP 350 G1,355 G2 15.6 6017B0482501

НОВИ Оригинални Лаптоп Замена LCD Кабел за HP 350 G1,355 G2 15.6 6017B0482501

DEN 339.00
DEN 470.40

Стока
Достапно.


Објектот Спецификација :
Лаптоп со LCD Кабел Замена За HP 350 G1,355 G2 15.6"
1.Верзија : LCD Кабел
2.Тип : Замена
Пакетот вклучува : 1 X Кабел

Детали

Должина на кабел:
како фото шоу
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
RLGVQDX
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
6017B0482501
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
GhuangDong Кина(Копно)
Име на производ:
lcd кабел
Состојба:
Нов & Нормален Работен
PN:
6017B0482501
Модел:
350 G1,355 G2 15.6
Лаптоп Име:
за hp
Свеж

Избор на клиенти