.

.

New
Лаптоп HDD Конектор Приклучок за HP 14-E 15-E 17-E 15-E029TX 17-E017DX 17-E113DX Sata Конвертор Адаптер

Лаптоп HDD Конектор Приклучок за HP 14-E 15-E 17-E 15-E029TX 17-E017DX 17-E113DX Sata Конвертор Адаптер

DEN 768.00

Стока
Достапно.

Лаптоп Sata Конвертор Адаптер HDD Конектор Приклучок за HP 14-E 15-E 17-E 15-E029 TX 17-E017 DX 17-E113 DX
Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.
Информација за производот :
Бренд Нови
Компатибилен со : За HP 14-E 15-E 17-E 15-E029 TX 17-E017 DX 17-E113 DXSeries Лаптоп.
100 % Сосема Нов Замена Дел
6 Месеци Гаранција За Квалитет
Пакетот Вклучува : 1 x HDD Конектор Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Детали

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Број На Модел На:
За HP 14-E 15-E 17-E 15-E029TX 17-E017DX 17-E113DX
Производи Статус:
Акции
Замена Дел:
100 % сосема нов
Квалитет На Гаранција:
6 месеци
Пакетот вклучува:
1 x HDD Конектор
превозот :
Од Гуангжу
Превозот:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Експрес испорака:
DHL ТНТ ЕМС ПАТАРИНА .......
Испорака време :
1-2 дена
Вкупната Вредност за Царинска:
Продажба цена:
Мало И Трговија На Големо
Свеж

Избор на клиенти