.

.

New
Оригиналниот Прекинувач LED Subcard За Lenovo Thinkpad T540p W540 W541 Серија,FRU 04X5553

Оригиналниот Прекинувач LED Subcard За Lenovo Thinkpad T540p W540 W541 Серија,FRU 04X5553

DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. Овие трошоци се на купувачот одговорност. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост.Опис име на Производ : Switch Subcard Дел Број # : 04 X5553 Состојба : Акции&Користи Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : T540p W540 W541 Серија Лаптоп! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Switch Subcard Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. ние можеме да брод на објекти за целиот свет. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.

Детали

Должина на кабел:
Вклучете Subcard
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
KHY
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
w540
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти