.

.

New
30pcs/многу ATX / EPS PCI-E графичкиот процесор видео картичка 4.2 mm 5559 8p 8Pin Женската Моќ Конектор за Домување Црна Пластика Школка За PC

30pcs/многу ATX / EPS PCI-E графичкиот процесор видео картичка 4.2 mm 5559 8p 8Pin Женската Моќ Конектор за Домување Црна Пластика

DEN 506.88

Стока
Достапно.


******************************************************
Повеќе детали : Бесплатен Превозот 30pcs/многу ATX / EPS PCI-E графичкиот процесор 4.2 mm 5559 8p 8 Pin женската Моќ Конектор за Домување Пластични Школка За PC Моќ
************************************************ Слика :

Детали

Должина на кабел:
8PIN
Број На Модел На:
DC Конектор
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер
Свеж

Избор на клиенти