.

.

New
HDMI Машки да Dual HDMI Женски 1 2 Начин Splitter Кабел Адаптер за HDTV

HDMI Машки да Dual HDMI Женски 1 2 Начин Splitter Кабел Адаптер за HDTV

DEN 136.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.

Опис на производот Нови Црна HDMI Машки 2 HDMI Женски Splitter Адаптер Кабел HDMI Splitter replicates единствен излез во два излези Слим&Компактен, лесен за носење на Кабел Должина (приближно) : 30 CM Боја : Црна Количина : 1pc Пакет, Вклучувајќи : 1x HDMI Splitter Адаптер Кабел
Предупредува :
1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број. Затоа што тоа не чини премногу. Тоа ќе бидат директно испратени од страна на Хонгконг Пост. Генерално, тоа ќе пристигне во повеќето земји во рок од 1 месец.Ние и ветуваме можете да добиете на вашите адаптер во рок од 2 месеци. Ако не го добие тоа во 2 месец, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги испрати на нови една за вас.
2, следење на број на пополнети во Aliexpress не е точно. Тоа е само за усогласеноста на Aliexpress Услови. Бидејќи Aliexpress не дозволуваат превозот без следење на број.
3, Тоа е вредност за пари производ. Така прифаќаме само 5 ѕвезди евалуација. Ние не го прифати спор. Ако има некој проблем, ве молиме haitao прво.
4, Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации, па ќе е подобро да се избере Кина Пост Воздух Mail / руски Авион(Само Русија)
Пред ставање ред, ве молиме да ги прочитате овие услови внимателно. Ви благодариме!

Детали

Должина на кабел:
0.3 m
Бренд Име:
CY
Тип:
HDMI Кабли
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
105
Свеж

Избор на клиенти