.

.

New
НОВИ 100PCS 2.54 mm 2P машки терминал линија електронски линија 24AWG 2P поврзување линија 100mm

НОВИ 100PCS 2.54 mm 2P машки терминал линија електронски линија 24AWG 2P поврзување линија 100mm

DEN 1363.20

Стока
Достапно.

00 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 20pcs/многу 150mm 4-Пински Конектор Жица 4pin 1.25 mm Конектор Жица 4pin Двојно електронско поврзување линија БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ HK ПОСТ US$ 113.54 LED 2 P електронски машки и женски 2.54 mm 2 P задник plug линија женски конектор кабел 1007 26awg терминал линија 20cm US$ 178.25 mm Двојно електронско поврзување линија 150mm терминал линија US$ 37.
Фото :
Бесплатен превозот на курирската служба DHL трговија на Големо 1000pcs/многу 2.33 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs/многу 1.54 mm конектор терминал линија 20cm US$ 155.83 /многу
групи / многу
.25 mm конекција линија 150mm US$ 32.85 /многу
групи / многу
Најниска Prcie 500pcs 150mm 5-Пински 1.25 mm терминал поврзување на линија 2-Пински Конектор Жица 1.
Опис :
Бесплатен превозот 2.25 mm 3 P терминал линија 10 CM електронски линија LED моќ линија поврзување линија 1571 28# Бесплатен превозот САД$ 25.25 mm Двојно електронско поврзување линија Бесплатен превозот САД$ 10.85 /многу
парчиња / многу
500pcs/многу DF3 2pin 24 AWG кабел со машки и со женски Конектор 100mm /75mm Бесплатен превозот HKpost US$ 119.20 /многу
парчиња / многу
Најдобра Цена Бесплатен превозот на курирската служба DHL 1000sets SM2.73 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 100pcs/лот 3-Пински Конектор Жица 3pin 1.90 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу 1.54 mm 2 P машки терминал линија електронски линија 24 AWG 2 P поврзување линија 100mm
Тип : 2 pin
жица : 24 AWG
Должина : 10cm
Пакет : 100pcs машки конектор кабел
Може да се прилагоди на други спецификации , ве молиме контактирајте со нас .

Детали

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
2.54 mm 2Pin
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
DEBROGLIE
Свеж

Избор на клиенти