.

.

New
SHCHV USB 3.0 Кабел Машки да Машки 1.5 Метри Висока Брзина Датум Линк Кабел USB Жица за Лаптоп КОМПЈУТЕР Хард Диск

SHCHV USB 3.0 Кабел Машки да Машки 1.5 Метри Висока Брзина Датум Линк Кабел USB Жица за Лаптоп КОМПЈУТЕР Хард Диск

DEN 130.00
DEN 235.20

Стока
Достапно.

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот anms МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.d купувачот на половина.Можете да користите Виза и Мастеркард,T/T,Western Union,преку Moneybookers Ecrow
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како да се рекламира, Ако сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Детали

Должина на кабел:
1.5 м
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
USB кабел
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
SHCHV
Пакет:
No
Должина:
1.5 M
Свеж

Избор на клиенти