.

.

New
НОВИ ACLU2 DC02001MH00 ЛЕНОВО G50 G50-30 G50-45 G50-70 UMA LCD LVDS КАБЕЛ

НОВИ ACLU2 DC02001MH00 ЛЕНОВО G50 G50-30 G50-45 G50-70 UMA LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 312.00

Стока
Достапно.

НИ RU UA АУ GB ДЕ СА FR ИЛ НЕ Со epacket превозот Брод : во Светот ; Услуга : ( 20 до 60 дена ) - БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена ) - $ 38.00 ; $ 10.00 EMS
Брод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена ) - $ 48.00 ; $ 0.00 DHL може да се провери на оваа веб 7-12 дена подоцна
Ние ги испратите на парцела од Хонгконг Пост или Дојче Пост или Пост NL (Случаен)

Детали

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
XIDI
Тип:
VGA Кабли
Свеж

Избор на клиенти