.

.

New
ATX/EPS PCI-E графичкиот процесор 5557 6pin 6PIN женски Конектор за Домување Пластични Школка за PC компјутер ATX графичка картичка +5559 терминал иглички

ATX/EPS PCI-E графичкиот процесор 5557 6pin 6PIN женски Конектор за Домување Пластични Школка за PC компјутер ATX графичка картичка

DEN 6096.00

Стока
Достапно.


******************************************************
Повеќе детали :
ATX/EPS PCI-E графичкиот процесор 5557 6pin 6 PIN женски Конектор за Домување Пластични Школка за
PC компјутер ATX графичка картичка 5559 терминал
************************************************
Слика :
Пакет
Конектор сет : 500pcs*6pin конектор
3000pcs * терминали

Детали

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
5559 6Pin
Свеж

Избор на клиенти