.

.

New
20PCS Напојување I/O Ресетирате Вклучите PC Плоча Кабел и Копчето Вклучете го Замени скршен прекинувач/кабел на десктоп КОМПЈУТЕР

20PCS Напојување I/O Ресетирате Вклучите PC Плоча Кабел и Копчето Вклучете го Замени скршен прекинувач/кабел на десктоп КОМПЈУТЕР

DEN 427.00
DEN 474.24

Стока
Достапно.

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).20 PCS Напојување I/O Ресетирате Вклучите PC Плоча Кабел и Копчето Вклучете го Замени скршен прекинувач/кабел за десктоп PC Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на КОМПЈУТЕР Компјутер Случај Прекинувач Кабел Конектор Овој стандард ATX вклучете се вклопува во многу случаи со преден панел копчето.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Кабел Должина : 50cm Пакетот вклучува : PC ATX Напојување На Снабдување Ресетирате Switch Конектори за Кабелот за x 20
Драг пријател,
ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.

Детали

Должина на кабел:
rondom
Бренд Име:
HTXKJIC
Тип:
Продолжување На Кабел
Број На Модел На:
Ресетирање Вклучите PC Плоча Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
тип 1:
Ресетирање Вклучите PC Плоча Кабел
тип 2:
Ресетирање Вклучите PC Плоча Кабел
Трговија на големо:
Ресетирање Вклучите PC Плоча Кабел
Должина:
Ресетирање Вклучите PC Плоча Кабел
Стил:
Трговија на големо
Свеж

Избор на клиенти