.

.

New
Новиот Бесплатен Превозот оригинални LVDS LED кабел за леново G560 Z560 G565 Z565 лаптоп со LCD екран видео LVDS кабел DC02000ZI10

Новиот Бесплатен Превозот оригинални LVDS LED кабел за леново G560 Z560 G565 Z565 лаптоп со LCD екран видео LVDS кабел DC02000ZI10

DEN 319.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.

thx!^_^
Но, ако вашиот објект има не пристигна или не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас на прво место!Ни дава шанса да се обезбеди задоволен решение ве молам!Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања!(ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од.
Новиот Бесплатен Превозот оригинални LVDS LED кабел за леново G560 Z560 G565 Z565 лаптоп со LCD екран видео LVDS кабел DC02000 ZI10
ПЛАЌАЊЕ
Ние го прифатат плаќање преку T/T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму.

Детали

Должина на кабел:
Други
боја:
Црна
Бренд Име:
TSZPY
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
G560 Z560 G565 Z565
Тип:
кабел
is_customized:
Yes
Нови:
за lenovo
Свеж

Избор на клиенти