.

.

New
3ft 100cm Мини USB 5pin Тип Машки на Женски Продолжување Водат Кабел за SSD & Хард Диск & Мобилен телефон, MP3 MP4

3ft 100cm Мини USB 5pin Тип Машки на Женски Продолжување Водат Кабел за SSD & Хард Диск & Мобилен телефон, MP3 MP4

DEN 176.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


3ft 100cm Мини USB 5pin Тип Машки на Женски Продолжување Водат Кабел за SSD & Хард Диск и Телефон
Пролет тип водат кабел
Должина : 100cm по истегнување.
Стандарден USB-мини Б Машки и Стандарден режим на USB-мини Б Женски.
5 Жици поврзани

Детали

Должина на кабел:
20cm да 100cm
боја:
Црна
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
USB-261
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB Кабли
Свеж

Избор на клиенти