.

.

New
110-220v AC Да DC Лаптоп Адаптер за полнење 96W Универзална Netbook Лаптоп КОМПЈУТЕР Напојување Полначот Црна со ЕУ Plug 100PCS

110-220v AC Да DC Лаптоп Адаптер за полнење 96W Универзална Netbook Лаптоп КОМПЈУТЕР Напојување Полначот Црна со ЕУ Plug 100PCS

DEN 29722.00
DEN 33024.00

Стока
Достапно.

Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.110-220v AC До 12 V DC/15 V/16 V/18 V/19 V/20 V/24 V Лаптоп Адаптер за полнење 96 W Универзална Netbook Лаптоп КОМПЈУТЕР Напојување Полначот Црна со ЕУ Приклучок
1 x AC/DC Адаптер Тело
1 x 8 Конектор совет
Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е без мало поле.

Детали

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
dc адаптер
Бренд Име:
AQJG
Тип:
USB Кабли
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
боја:
Црна
Тип:
12V/15V/16V/18V/19V/20V/24V
Состојба:
Нови
тип 1:
полнач за лаптоп
Компатибилен:
За ASUS,Универзална
Излез опсег:
12V-24V
Напон на вредноста:
≤+/-1V
Свеж

Избор на клиенти