.

.

New
KANPAS магнетен компас,бесплатен превозот,MA-35-FS

KANPAS магнетен компас,бесплатен превозот,MA-35-FS

DEN 624.00

Стока
Достапно.

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Детали

Со Noctilucent се Прикаже или да Не:
Yes
Бренд Име:
KANPAS
Големина:
46(W)*89(L)*9(H) mm
Број На Модел На:
МА-35-FS
Отворено Активност:
Камп
Вршење На Режимот:
Виси Прстен Тип
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Shockproof или Не:
No
Употреба:
термометар
Dial Екранот:
Покажувач
Случај Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти