.

.

New
Класици Црна 15cm ултра високи потпетици чизми жените платформа чизми чевли 6 инчен Секси коленото Висока Пета Чевли за Танц чевли

Класици Црна 15cm ултра високи потпетици чизми жените платформа чизми чевли 6 инчен Секси коленото Висока Пета Чевли за Танц

DEN 3187.00
DEN 3984.00

Стока
Достапно.


1.САД Големината Не е
т велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.
1. Ве молиме игнорира големина ознака на чевли јазик.Ознаката големина понекогаш може да биде поголем или помал од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Answer : ___________________________ Note :
Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе, а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно.

Детали

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Обвивка Материјал:
PU
Бренд Име:
YIZHOULI
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Број На Модел На:
Висока Пета Чевли
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Модел:
Б-030
Со висок :
15cm
Водоотпорен Тајван:
5cm
Пол:
Жените
Кожа Стил:
Мека Кожа
Декорација:
шарм
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Процесот:
Лепило
Свеж

Избор на клиенти