.

.

New
ENMAYER Бесплатен Превозот Големи Димензии Мода Секси Високи потпетици Коленото високи Чизми Витез Плоштадот Патент Stovepipe Чизми Чевли за Жени

ENMAYER Бесплатен Превозот Големи Димензии Мода Секси Високи потпетици Коленото високи Чизми Витез Плоштадот Патент Stovepipe

DEN 1823.00
DEN 3504.48

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин.
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел
пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена.
ако имате било каков проблем со големината, pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!
Нашиот производ големина стандард
US4.5=CN36=230mm(боси нозе должина)
US6. Ве молиме имајте во предвид дека
превозот цена е неповратни. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.0=CN38=240mm(боси нозе должина)
US7.0=CN37=235mm(боси нозе должина)
US7.5=CN40=250mm(боси нозе должина)
US9=CN41=255mm(боси нозе должина)
US10=CN42=260mm(боси нозе должина)
US10.5=CN43=265mm(боси нозе должина)
Производи Покаже
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени
и се нашата ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.5=CN39=245mm(боси нозе должина)
US8.
Прифаќаме само Зачувам .0=CN34=220mm(боси нозе должина)
US4.
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати
тоа во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата.за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу improtant на нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако ти се
задоволни од нашата услуга и објекти
2.

Детали

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Бренд Име:
ENMAYER
Горниот Материјал:
Стадото
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
LY-9-2665566
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Патент
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Висина:
11.5 cm
Платформа:
3.5 см
боја:
Црна Зелени Војска Зелена
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
окно:
49cm
Подигнете Openning:
40cm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти