.

.

New
J&К Висок Квалитет Дами Коленото Високи Чизми Жените Дебели Високи Потпетици Чевли Жена Кратко Кадифен Зимски Чизми Метал Шарм Патент Платформа

J&К Висок Квалитет Дами Коленото Високи Чизми Жените Дебели Високи Потпетици Чевли Жена Кратко Кадифен Зимски Чизми Метал Шарм

DEN 1895.00
DEN 3157.44

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Скок Потпетици
Број На Модел На:
90702cw
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Метал Декорација
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
ЕУР големина:
34-39
Пета Висина:
10 cm
Моден Елемент:
Патент
Платформа:
cm
Чизми Окно:
35.5 cm
чизми отворање:
36 см
Свеж

Избор на клиенти