.

.

New
Топлина продажбата на висок квалитет на нови зимски висока есен витез кожени чизми женски високи канистер со Дебели чизми Бесплатен превозот

Топлина продажбата на висок квалитет на нови зимски висока есен витез кожени чизми женски високи канистер со Дебели чизми Бесплатен

DEN 2102.00
DEN 2284.80

Стока
Достапно.

Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја . Нашата цел е задоволството на клиентите.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
.ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.Висока пета : 5 см, Ткаенини : вистинска кожа + подигање цевка СТП
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .позадина итн.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .

Детали

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Сезоната:
Пролет/Есен
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Свеж

Избор на клиенти