.

.

New
150ml Iodin Определба Колба Мелење Устата Конусна колба За Хемија Лабораторија

150ml Iodin Определба Колба Мелење Устата Конусна колба За Хемија Лабораторија

DEN 564.96

Стока
Достапно.


Материјал : стакло Borosilicate
Тип : Јод определба Колба
Капацитет : 150ml
Висина x Дното Дијаметар x Устата дијаметар : 122x69x24mm
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!

Детали

Класификација:
Колба
Број На Модел На:
150ml
Свеж

Избор на клиенти