.

.

New
8pcs/set Торта Cupcake Шлаг Цевки Млазници Колачиња, Печива Совети за Декорирање руската Лале

8pcs/set Торта Cupcake Шлаг Цевки Млазници Колачиња, Печива Совети за Декорирање руската Лале

DEN 396.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 3-5working дена.
Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или E-пакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.
СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.
Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPS-от ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови е високо ценет.
Ние го прифаќаме само за плаќање.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби
.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. Кога ќе го поставите цел, дозволете ми да знам.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.11
Материјал : Метал
Тип : торта алатки
Торта алатка тип : Украсување Совет Поставува
Количина : 8pcs/set
Боја : автоматски
ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.

Детали

Бренд Име:
BEIGUAN
Функција:
Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Колаче Притиска & Шлаг Поставува
Материјал:
Метал
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
51061
Тип:
Колаче Алатки
Тип:
Колаче Алатки
Свеж

Избор на клиенти