.

.

New
Сатенски А-линија Плус Големина Формално Фустани Облека Де Соаре Банкет Коктел Фустан

Сатенски А-линија Плус Големина Формално Фустани Облека Де Соаре Банкет Коктел Фустан

DEN 3802.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.

Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.Нарачки откажана 1-3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена.Може да избравме една боја за облекуваат (дизајн)?
Да,сите бои се прикажани на нашата палета се опција за вас. Или ако имате било какви посебни барања, само кажи ни, ние ќе ги пакет според вашите барања.Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да се откаже. Ако ви треба под итно, Контактирајте со нас прво, ние може да дојде твојот ред. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции.
Дефектен, Оштетени или Misshipped Предмети
Ќе се квалификува за враќање на парите на целосна куповната цена плус трошоците за превозот за неисправни, оштетени или погрешно се испраќаат предмети.Дали ви се нудат сопствени направени услуга?
Да,ние го правиме.
Политика На Враќање
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување фустан за вашиот специјален повод е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум.
Б : ТНТ или DHL е сила за поголемиот дел од земјата во целиот свет, но превозот цена ќе биде малку поголем од ЕМС.Колку време е потребно за превозот време?
A : EMS превозот време за 7-10 дена.
Нашата Политика Откази
1.она од што " ракување со времето за цел?
Обично тоа трае 10-15 дена за облека да се биде подготвен за превозот, Везени и Тешки Beaded фустан трае подолго од 5 дена .
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ :
Големина На Табелата :
Боја Палета :
Answer : ___________________________ NOTE :
О : Ова се облекуваат не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики). Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.
Плаќање
A. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали.Ако јас (ние) може да ви испрати некои слики да се покаже дизајн,можете да го направите за мене(нас) ?
Да,ние може да се направи се облекуваат според сликите што ни ги испратите.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Број На Модел На:
B9433384
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
EMIQIAN
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Бонбони боја
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Воз:
Никој
Деколте:
Лажичка
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Чај-Должина
Половината:
Природни
Свеж

Избор на клиенти