.

.

New
Модата Во Парк V вратот Коленото должина Коктел фустани 2018 Vestido де феста curto Коктел партија се облекуваат Vestido де феста

Модата Во Парк V вратот Коленото должина Коктел фустани 2018 Vestido де феста curto Коктел партија се облекуваат Vestido де феста

DEN 4954.00
DEN 6192.00

Стока
Достапно.

Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Ви благодариме за вашето разбирање. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14W, 16W, 18W, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Половината:
Империја
Број На Модел На:
Коктел Фустани
Моден Елемент:
сечење на врвот
Бренд Име:
SUOPHONA МОДА
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти