.

.

New
НОВИОТ Препознатлив Сребро Коленото должина Обвивка Коктел Партија се Облекуваат Off-рамо Чипка 3/4 Кратки Ракави Жените Формално Наметки

НОВИОТ Препознатлив Сребро Коленото должина Обвивка Коктел Партија се Облекуваат Off-рамо Чипка 3/4 Кратки Ракави Жените Формално

DEN 4954.00
DEN 6192.00

Стока
Достапно.


Нашата Политика Откази
1. PLS кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај плаќање додека можете да оставите порака во однос на мерењата, боја и други детали што мислите дека е важно.
Услуга : ви нудиме обичај прави услуга без axtra полнење од купувачот.
КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ :
Големина На Табелата :
Боја Палета :
Answer : ___________________________ NOTE :
О : Ова се облекуваат не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( емисија за слики).
Осигурување и Обичај : Купувачи се одговорни за било каква осигурување тие се потребни и секој доход или должност обвинет од страна на својата земја.она од што " ракување со времето за цел?
Обично тоа треба цела 7-15 дена за облека да се биде подготвен за превозот, Везени и Тешки Beaded фустан трае подолго од 5 дена .Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. Ако ви треба под итно, Контактирајте со нас прво, ние може да дојде твојот ред. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. EMS е на сила во земјата, како што се САД,Канада,Австралија,Русија,Сингапур,обединетото КРАЛСТВО,Франција,Netherland,Шведска,Германија,Јапонија,Fenland,Грција.Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата.
Плаќање
A.Ако не сте во овие земји, што подобро би се избере друг брод компанија. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн.Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
Strapless
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
17062601
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EMIQIAN
Половината:
Природни
категорија:
мајка фустан,социјална повод
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти