.

.

New
8# агол се сечат коцки, екстра мали 8ММ агол автоматско mahjong машина за коцки, коцки, специјален дизајн сложувалка

8 агол се сечат коцки, екстра мали 8ММ агол автоматско mahjong машина за коцки, коцки, специјален дизајн сложувалка

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количина на Црвено бела црна 6877 1590 tassed цвет црна и другите 1610 Детали за Производот
Ако доаѓаат од Бразил, ве молиме да понудат на своите CPF или ДДВ број.Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само.
Фабриката обезбедува голем број на коцки, генерал и чипс.
Генерал спецификации
Спецификација : 8ММ-25ММ број на коцки
Голи коцки : 12#, 16#, 18#, 20#, 22#, 25#, 28#, 30#, # е MM
Polyhedral Коцки : 4, 6, 8, 10 ( 0-9 и 1-10 ), 12, 20, 24 и 30
Според различни купувачи побарувачката нарачана од различни спецификации, бои, шприц или плоча за сечење производство, усвојување на меѓународните стандарди и нетоксични бои бои, материјали и производи се во согласност со еколошките стандарди за квалитет, фабриката е во голем обем, сила, месечно производство достигна 5000000, има повеќе од 10 години на производство, искуство на коцки, добредојде на сите бизнисмени да фабриката за посета!
Боја : според гости да се обезбеди нарачана ( транспарентна боја и боја може да биде)
Материјал : заедничка НС материјал, акрилик, ABS, КАКО, PP
Според различни потреби на гостите може да го направи секој вид на пакување
Фабриката е на независни производители апсолутно точно, сега на пазарот се продаваат многу виси генерал не своја работилница, повеќе од 80% се reselling бизнис, ако сте заинтересирани за долгорочна соработка клиенти, најдобар прва посета на фабриката и својата сила, фабрика цена е привлечна, и добредојдовте на големи трговци, на странски трговски друштва за клиентите дојде да ја посетите нашата фабрика, постои потреба да се молам контактирајте ме
Тел : 13553333708, QQ : 284271314
Компанијата : Foshan Chancheng Hao Џин производи од пластични маси фабрика
Foshan Chancheng Haojin пластични фабрика
Адреса : Кина Guangdong Foshan Chancheng Na Zhuang градот индустриски нови домови
Контакт : аманда
Телефон : 86-757-85369629
Факс : 86-757-85325945
.

Детали

боја:
бела боја со црна точка, Жолта, Црвена, бела 1 точка црвена, Зелена, Црна, Розова
is_customized:
Yes
Тип:
Коцки
Бренд Име:
DONGXUAN DX
Број На Модел На:
8мм
категорија:
Додатоци
боја:
Повеќе
Тежина:
0.6 g/парче
боја:
црвено црн
Материјал:
акрилик(пмма)
Спецификации:
8мм
1 пакет:
100 dices
Свеж

Избор на клиенти