.

.

New
40 Компјутери Set Метрички Совет и Умре Постави Генерална Поправка Алатки

40 Компјутери Set Метрички Совет и Умре Постави Генерална Поправка Алатки

DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Prodcut детали
ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.

Детали

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
возилото џип
Бренд Име:
OKEAH
Другиот Дел Број:
40pcs
Тежина:
12.5 килограми
Свеж

Избор на клиенти