.

.

New
Новиот Бренд Добар Квалитет Мотоцикл Скутер Диск Кочница ВЛОШКИ Кочница Чевли Поставува Сопирачките Дискови За 50CC 125CC 250CC 260CC 300CC ДС-124

Новиот Бренд Добар Квалитет Мотоцикл Скутер Диск Кочница ВЛОШКИ Кочница Чевли Поставува Сопирачките Дискови За 50CC 125CC 250CC

DEN 268.00
DEN 307.68

Стока
Достапно.

Мотоцикл Скутер Диск Кочница Подлога Влошки Пакетот Вклучува :
1 Сет x накладките
Одговара За 50 CC 125 CC 250 CC 260 CC 300 CC
Објектот Слика :
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Подолу е Estimatated време на Стоки пристигна.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот беше донесено. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со Превозот Следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и accessoroes вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се Откаже од трансакцијата од aliexpress, или, можете да изберете да имате замена.

Детали

Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Бренд Име:
NOBIMOTO
Специјални Функции:
Одговара За 50CC 125CC 250CC 260CC 300CC
Име На Модел:
ДС-124
Објектот Дијаметар:
4.2cm
Објектот Должина:
7.7cm
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Тежина:
143g
Точка име :
Мотоцикл Скутер Диск Кочница Подлога Влошки
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Посебна Карактеристика:
Диск Кочница Подлога Влошки
Модел Тип:
Кочница Чевли Поставува
Свеж

Избор на клиенти