.

.

New
предна кочница господар цилиндар JIANSHE 250cc АТВ atv250-3 додатоци бесплатен превозот

предна кочница господар цилиндар JIANSHE 250cc АТВ atv250-3 додатоци бесплатен превозот

DEN 4104.00
DEN 4319.52

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
KOOL БУМ
Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Специјални Функции:
предна кочница caliper
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
jianshe
Објектот Тежина:
0.45kg
Материјал Тип:
Челик
Свеж

Избор на клиенти