.

.

New
Кат Виткање Кочии Дневна Стол Модерната Мода 6 Боја Дневна Соба Удобност Daybed Мрзливи Полулегнал Тапациран Sleeper Софа Кревет

Кат Виткање Кочии Дневна Стол Модерната Мода 6 Боја Дневна Соба Удобност Daybed Мрзливи Полулегнал Тапациран Sleeper Софа Кревет

DEN 8162.00
DEN 8592.00

Стока
Достапно.

Одговара За различна возраст, висина, body форма
6. Кат Прилагодливи Дневна Стол Седиште Перница за Едноставен Релаксирачки, Седење, потпрена на oy Лажење, Играње Игри
2. Набори Далеку во секунди за лесен за складирање и за носење
4. Превозот начин на Кина Пост, тоа може да биде следење на повеќето Земјата,како што се САД, Канада, Европски Држави, Бразил, Австралија, Нов Зеланд, и Многу Азиска Земја
Опис на производот :
Име : Подот Виткање Кочии Дневна Стол Модерната Мода 6 Боја Дневна Соба Удобност Daybed Мрзливи Полулегнал Тапациран Sleeper Софа Кревет
Димензија :
должина : 175cm
Ширина : 56cm
Дебелина : 20cm
Материјал
Flocked flannelette
PP Памук
Челични цевки
Карактеристики
1. Лесно да се Чисти wiht отстранлив капак со патент ( Mashine перат и фен безбедно)
7. Бесплатен дар со половината перница
Фотографии Детали :
6 Бои
(Ве молиме изберете боја кога ќе закажете)
Темната Боја На Кафе
Виолетова Боја
Сива Боја
Кафе Боја
Chinease Црвена Боја
Вино Црвено Боја
Пакет информации
1. Ве молиме обрнете повеќе внимание на "за време на испорака" кога ќе нарачате.
Две Превозот Начин Достапен
Превозот Начин Превозот дена Кина Пост 10-60 дена ЕМС 3-10 дена
Забелешка :
1.Пакет од силни krabičkách
2. Силна рамка има возрасни 6ft+
10.Превозот начин на Кина Пост, Различни Земјата ќе има diffferent Превозот дена. Нарачки ќе бидат испратени како подарок или како примерок, Ние ќе ги провери внимателно на производи и пакет пред испраќање на стоката, ве молиме да не се загрижени за штетата за време на превозот.

Детали

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кочии Дневна
Општа Употреба:
Дома Мебел
Број На Модел На:
TA77 кат кочии дневна
Бренд Име:
DAMEDAI
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Јапонски
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Укината:
Yes
Големина:
175*56*18cm
Материјал:
Ткаенини
Име на производ:
Комерцијални Кочии Дневна Столици
Работа:
За Домашна Употреба
Дополнителна Функција:
кат виткање
Стил:
Модерна
Свеж

Избор на клиенти