.

.

New
Предната Хауба Хаубата Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува за МЕКЛАРЕН MP4 SPIDER Конвертибилна 2012-2014 212MM

Предната Хауба Хаубата Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува за МЕКЛАРЕН MP4 SPIDER Конвертибилна

DEN 1530.24

Стока
Достапно.

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! Предната Хауба Хаубата Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет Подигнете го Поддржува за МЕКЛАРЕН MP4 SPIDER Конвертибилна 2012-2014 212 MM Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 212 mm Локација : Предната Хауба Хаубата
Апликации : за МЕКЛАРЕН MP4 12 C SPIDER 460 KW 625 HP 3799 CC Конвертибилна 2012/08-2014/04
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.

Детали

Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Производителот Дел Број:
GSMAN0503
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Должина:
212 MM
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка
Свеж

Избор на клиенти