.

.

New
4pcs Авто Заден Прозорец & Предната Хауба Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок Charded за 2001-2003 2004 2005 Pontiac Aztek

4pcs Авто Заден Прозорец & Предната Хауба Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок Charded за 2001-2003 2004 2005 Pontiac

DEN 3307.20

Стока
Достапно.

13
Локација : Заден Прозорец & Предната Хауба Апликации :
за 2001-2005 Pontiac Aztek База Спорт Комунални 4-Вратата
за 2001-2005 Pontiac Aztek GT Спорт Комунални 4-Вратата
за 2001-2005 Pontiac Aztek Рели Спорт Комунални 4-Вратата
за 2001-2005 Pontiac Aztek V Спорт Комунални 4-Вратата
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена. Ве молиме проверете ја локацијата и должината на вашата оригинална лифт поддршка пред да го купите! Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Заден Прозорец Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
2 парчиња Автомобил Авто Предната Хауба Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.07
Компресирани Должина (инчи)12. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Ви благодарам многу!
.
Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.

Детали

Производителот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Кочење Пролет За 2001-2005 Pontiac Aztek
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Предната Хауба & Заден Прозорец
Другиот Дел Број:
4353,SG330026,SG330041
Објектот Должина:
18.07 inches
Осветленост Дел Број:
8194176,13671,1047 ZW,9043QO,5101NE,SG430096
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Тежина:
0.6 kg
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите
Свеж

Избор на клиенти