.

.

New
4pcs Задниот Дел & Заден Прозорец Лифт Поддржува Гас Кочење Пролет Амортизерите за Полнење За 2000-2001 2002 2003 2004 Chevrolet Приградски 1500

4pcs Задниот Дел & Заден Прозорец Лифт Поддржува Гас Кочење Пролет Амортизерите за Полнење За 2000-2001 2002 2003 2004 Chevrolet

DEN 3227.00
DEN 3545.76

Стока
Достапно.

31
Задниот Дел :
Должина на продолжена (инчи)23.06
Компресирани Должина (инчи) 11.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.94
Компресирани Должина (инчи)16. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време. Ви благодариме!
4pcs Задниот Дел & Заден Прозорец Лифт Поддржува Гас Кочење Пролет Амортизерите за Полнење За 2000-2001 2002 2003 2004 Chevrolet Приградски 1500
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува Амортизерите 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика
Заден Прозорец :
Должина на продолжена (инчи) 18. Ве молиме проверете ја локацијата и должината на вашата оригинална лифт поддршка пред да го купите! Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
2 парчиња Авто Заден Прозорец Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
2 парчиња Авто Задниот Дел Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.42 Локација : Заден Прозорец & Задниот Дел Апликации : за 2000-2006 Кадилак Escalade База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2003-2006 Кадилак Escalade ESV Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 Кадилак Escalade EXT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 1500 База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 1500 LS Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 1500 LT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 1500 Z71 Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500 База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500 LS Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500 LT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500 LTZ Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо LS Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо LS Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо LT Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо LT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо Z71 Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2001-2006 GMC Yukon База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon SL Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2005 GMC Yukon SLE Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2005-2006 GMC Yukon SLE Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon SLT Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon SLT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon Спорт Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon Denali База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon Denali База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon Denali SLE Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon Denali SLT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2001-2006 GMC Yukon Denali XL База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon Denali XL База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 SL Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2004 GMC Yukon XL 1500 SLE Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2005-2006 GMC Yukon XL 1500 SLE Спорт Комунални 4-Вратата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 SLT Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon XL 1500 SLT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 Спорт Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 2500 База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 2500 SL Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2004 GMC Yukon XL 2500 SLE Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2005-2006 GMC Yukon XL 2500 SLE Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 2500 SLT Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon XL 2500 SLT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 2500 Спорт Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.

Детали

Приградски 1500-Година:
2004,2001,2002,2000,2003
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Должина:
18.06 inches
Производителот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Пролет За 2000-2004 Chevrolet Приградски 1500
Chevrolet Модел:
Приградски 1500
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Поставување на Возило:
Задниот Дел & Заден Прозорец
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Тежина:
0.6 kg
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите
Свеж

Избор на клиенти