.

.

New
2 парчиња Авто Задното стакло Стакло Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка За 2003-2007 Година 2008 2009 Kia Sorento Спорт Комунални 14.21 инчен

2 парчиња Авто Задното стакло Стакло Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка За 2003-2007 Година 2008 2009 Kia Sorento Спорт

DEN 1483.00
DEN 1629.60

Стока
Достапно.

Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. Ви благодариме 2 парчиња Авто Задното стакло Стакло Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка За 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 Kia Sorento Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)14.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.21
Компресирани Должина (инчи)8. Ви благодарам многу!
.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.

Детали

Kia Модел:
Sorento
Sorento-Година:
2009,2005,2008,2003,2006,2004,2007
Производителот Дел Број:
8196202,14308,5905 QY,0482QM,0482QY
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Задното Стакло Стакло
Објектот Должина:
14.21 inches
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка
Свеж

Избор на клиенти