.

.

New
2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери Пролет за Jaguar S-Type 2000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 490 mm

2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери Пролет за Jaguar S-Type 2000 2003 2004 2005 2006 2007

DEN 1584.00
DEN 1820.64

Стока
Достапно.

Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена. Сите Мотор Седан Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил T Auto Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. Ви благодариме 2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Лифт Поддржува Шок Гасни Амортизери Пролет за Jaguar S-Type 2000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 490mm
Компресирани Должина : 290mm
Локација : Хаубата Хауба, пред Лево и Право
Апликации : се Направи Модел Submodel Година Мотор Тело Стил за Jaguar S-Type База 2000-2008 Г.

Детали

Објектот Должина:
490 mm
S-Type-Година:
2008,2002,2005,2006,2007,2003,2004
Објектот Ширина:
2 cm
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Худ Хаубата
Jaguar Модел:
S-Тип
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Производителот Дел Број:
XR8316C826AA, 6350
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Подигнете Ги Поддржува Шок Гасни Амортизери
Свеж

Избор на клиенти