.

.

New
4pcs Авто Заден Прозорец & Предната Хауба Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите За Hyundai Santa Fe 2001-2005 2006 Шок Кочење на Раката

4pcs Авто Заден Прозорец & Предната Хауба Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите За Hyundai Santa Fe 2001-2005 2006 Шок

DEN 2751.00
DEN 3023.04

Стока
Достапно.

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.40
Компресирани Должина (инчи) 11.99 Локација : Предната Хауба & Заден Прозорец за Апликации :
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe База Спорт Комунални 4-Вратата
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe База Спорт Алатка 5-Вратата
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe GL Спорт Комунални 4-Вратата
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe GL Спорт Алатка 5-Вратата
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe GLS Спорт Комунални 4-Вратата
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe GLS Спорт Алатка 5-Вратата
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe LX Спорт Комунални 4-Вратата
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe LX Спорт Алатка 5-Вратата
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe Ограничен Спорт Комунални 4-Вратата
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Ви благодарам многу!
. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Ви благодариме
4pcs Авто Заден Прозорец & Предната Хауба Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите За Hyundai Santa Fe 2001-2005 2006 Шок Кочење на Раката
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика
Предната Хауба : Продолжен Должина (инчи) 17.

Детали

Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Производителот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Кочење Пролет За Hyundai Santa Fe 2001-2006
Santa Fe-Година:
2002,2006,2003,2004,2001,2005
Поставување на Возило:
Заден Прозорец & Предната Хауба
Објектот Должина:
17.40 inches
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Тежина:
0.6 kg
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Hyundai Модел:
Santa Fe
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите
Свеж

Избор на клиенти