.

.

New
за 2004 до 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година Saab 9-5 Вагон задната врата се Подигне Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења Проп Род Рака Шокови Амортизерите 15.63 инчен

за 2004 до 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година Saab 9-5 Вагон задната врата се Подигне Гас Пролет Лифт Поддржува

DEN 1627.20

Стока
Достапно.

Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Ви благодарам многу!
.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена. Ви благодариме за 2004- 2005 2006 20072008 2009 Saab 9-5 задната врата се Подигне Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења Проп Род Рака Шокови Амортизерите Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)15.3 т Вагон 4-задната врата на Врата
за 2004-2009 Saab 9-5 2.3 т Вагон 4-задната врата на Врата
за 1999-2002 Saab 9-5 Аеро Вагон 4-задната врата на Врата
за 2004-2009 Saab 9-5 Аеро Вагон 4-задната врата на Врата
за 1999-2002 Saab 9-5 Лак Вагон 4-задната врата на Врата
за 2004-2009 Saab 9-5 Лак Вагон 4-задната врата на Врата
за 1999-2002 Saab 9-5 База Вагон 4-задната врата на Врата
за 2004-2009 Saab 9-5 База Вагон 4-задната врата на Врата
за 1999-2002 Saab 9-5 Линеарна Вагон 4-задната врата на Врата
за 2004-2009 Saab 9-5 Линеарна Вагон 4-задната врата на Врата
за 1999-2002 Saab 9-5 SE Вагон 4-задната врата на Врата
за 2004-2009 Saab 9-5 SE Вагон 4-задната врата на Врата
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.

Детали

Објектот Должина:
15.63 inches
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Saab
Производителот Дел Број:
за 2004-2009 Saab 9-5 задната врата Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења
Бренд Име:
XIANGSHANG
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења
Поставување на Возило:
Задната Врата Подигање
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Свеж

Избор на клиенти