.

.

New
За Hyundai Santa Fe 2001-2006 Авто Заден Прозорец & Предната Хауба Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок Кочење На Раката

За Hyundai Santa Fe 2001-2006 Авто Заден Прозорец & Предната Хауба Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок

DEN 2662.00
DEN 2925.60

Стока
Достапно.

Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки. Ви благодарам многу!
.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.40
Заден Прозорец :
Должина на продолжена (инчи) 17.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.40
Компресирани Должина (инчи) 11.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.14
Компресирани Должина (инчи) 10. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.99 Локација : Предната Хауба & Заден Прозорец за Апликации :
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe База Спорт Комунални 4-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe База Спорт Алатка 5-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe GL Спорт Комунални 4-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe GL Спорт Алатка 5-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe GLS Спорт Комунални 4-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe GLS Спорт Алатка 5-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe LX Спорт Комунални 4-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe LX Спорт Алатка 5-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
за 2001-2006 Hyundai Santa Fe Ограничен Спорт Комунални 4-Врата на Предната Хауба & Заден Прозорец
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.

Детали

Производителот Дел Број:
GSHI0029
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Должина:
17.14 inches
Santa Fe-Година:
2002,2006,2003,2004,2001,2005
Поставување на Возило:
Заден Прозорец & Предната Хауба
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Тежина:
0.6 kg
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Hyundai Модел:
Santa Fe
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите
Свеж

Избор на клиенти