.

.

New
4pcs Авто Задните Liftgate & Предната Хауба Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок Кочење Charded за 2003-2008 2009 Kia Sorento

4pcs Авто Задните Liftgate & Предната Хауба Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок Кочење Charded за 2003-2008 2009

DEN 3492.00
DEN 3837.12

Стока
Достапно.

Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.46
Компресирани Должина (инчи)13. Ве молиме проверете ја локацијата и должината на вашата оригинална лифт поддршка пред да го купите! Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Задните Liftgate Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
2 парчиња Автомобил Авто Предната Хауба Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Ви благодариме
4pcs Авто Задните Liftgate & Предната Хауба Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок Кочење Charded за 2003-2008 2009 Kia Sorento
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика
Задните Liftgate : Продолжен Должина (инчи)21.

Детали

Kia Модел:
Sorento
Производителот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Кочење Пролет За 2003-2009 Kia Sorento
Sorento-Година:
2009,2008,2005,2003,2004,2006,2007
Објектот Ширина:
2 cm
Објектот Должина:
22.2 inches
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Задните Liftgate & Предната Хауба
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Тежина:
0.6 kg
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите
Свеж

Избор на клиенти