.

.

New
2 Задниот Дел Lifthate 2 Заден Прозорец Лифт Поддржува Гас Обвинет Рамења Пролет Амортизерите За Полнење За 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500

2 Задниот Дел Lifthate 2 Заден Прозорец Лифт Поддржува Гас Обвинет Рамења Пролет Амортизерите За Полнење За 2000-2006 Chevrolet

DEN 3028.00
DEN 3327.84

Стока
Достапно.

Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.94
Компресирани Должина (инчи)16.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.42 Локација : Заден Прозорец & Задниот Дел Liftgate Апликации : за 2000-2006 Кадилак Escalade База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2003-2006 Кадилак Escalade ESV Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 Кадилак Escalade EXT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 1500 База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 1500 LS Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 1500 LT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 1500 Z71 Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500 База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500 LS Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500 LT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Приградски 2500 LTZ Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо LS Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо LS Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо LT Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо LT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 Chevrolet Тахо Z71 Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2001-2006 GMC Yukon База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon SL Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2005 GMC Yukon SLE Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2005-2006 GMC Yukon SLE Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon SLT Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon SLT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon Спорт Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon Denali База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon Denali База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon Denali SLE Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon Denali SLT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2001-2006 GMC Yukon Denali XL База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon Denali XL База Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 SL Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2004 GMC Yukon XL 1500 SLE Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2005-2006 GMC Yukon XL 1500 SLE Спорт Комунални 4-Вратата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 SLT Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon XL 1500 SLT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 1500 Спорт Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 2500 База Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 2500 SL Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2004 GMC Yukon XL 2500 SLE Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2005-2006 GMC Yukon XL 2500 SLE Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 2500 SLT Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 1999-2006 GMC Yukon XL 2500 SLT Спорт Комунални 4-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел за 2000-2006 GMC Yukon XL 2500 Спорт Спорт Комунални 2-Врата Заден Прозорец & Задниот Дел
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.

Детали

Предградието На 2500-Година:
2005,2001,2003,2004,2006,2002,2000
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Бренд Име:
XIANGSHANG
Chevrolet Модел:
Приградски 2500
Објектот Должина:
18.06 inches
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Поставување на Возило:
Задниот Дел Liftgate & Заден Прозорец
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Тежина:
0.6 kg
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Производителот Дел Број:
GSCC0036
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите
Свеж

Избор на клиенти