.

.

New
за 1993-1998 Nissan Потрагата Меркур Селанец Liftgate Авто Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка

за 1993-1998 Nissan Потрагата Меркур Селанец Liftgate Авто Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка

DEN 1473.00
DEN 1673.76

Стока
Достапно.


Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.96
Компресирани Должина (инчи)16.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2. Ви благодарам многу!
. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.
Апликации : за 1993-1998 Меркур Селанец База Мини Патникот Ван 3-Врата Liftgate
за 1993-1998 Меркур Селанец ГШ Мини Товар Ван 3-Врата Liftgate
за 1993-1998 Меркур Селанец ГШ Мини Патникот Ван 3-Врата Liftgate
за 1993-1998 Меркур Селанец LS Мини Патникот Ван 3-Врата Liftgate
за 1994-1998 Меркур Селанец Наутика Мини Патникот Ван 3-Врата Liftgate
за 1993-1998 Nissan Потрагата База на Патникот Ван 3-Врата Liftgate
за 1993-1998 Nissan Потрагата GXE Мини Патникот Ван 3-Врата Liftgate
за 1993-1998 Nissan Потрагата XE Мини Патникот Ван 3-Врата Liftgate Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)24.

Детали

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Поставување на Возило:
liftgate
Објектот Должина:
24.96 nches
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
8 cm
Потрагата-Година:
1993,1995,1996,1994,1997,1998
Производителот Дел Број:
GSNN0045-2
Nissan Модел:
Потрагата
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Ширина:
18 cm
Тип На Објект:
Подигнете Клапи
Потрагата-Година:
1997, 1996, 1994, 1995, 1993, 1998
Nissan Модел:
Потрагата
Свеж

Избор на клиенти