.

.

New
2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за porsche CAYENNE (955) 2002-2010 585mm

2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за porsche CAYENNE (955) 2002-2010

DEN 1533.00
DEN 1762.08

Стока
Достапно.

8 4806 397 540 Затворени Off-Road Возило 2007/02 - 2010/09
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Ви благодариме 2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за porsche CAYENNE (955) 2002-2010 Гас Наплаќа
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Должина [mm] : 585 Локација : Предната Хауба Хаубата
Апликации : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за porsche CAYENNE (955) S 4.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.50 4511 331 450 Затворени Off-Road Возило 2002/09 - 2007/09 за porsche CAYENNE (955) 3.01 3598 213 290 Затворени Off-Road Возило 2007/02 - 2010/09 за porsche CAYENNE (955) S 4.51 4806 368 500 Затворени Off-Road Возило 2007/02 - 2010/09 за porsche CAYENNE (955) GTS 4.01 4806 298 405 Затворени Off-Road Возило 2007/10 - 2010/09 за porsche CAYENNE (955) 3.00 4511 250 340 Затворени Off-Road Возило 2002/09 - 2007/09 за porsche CAYENNE (955) Турбо 4.50 S 4511 368 500 Затворени Off-Road Возило 2004/01 - 2007/09 за porsche CAYENNE (955) Turbo S 4.

Детали

Cayenne-Година:
2008,2004,2003,2009,2005,2010,2006
Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Пролет Амортизерите за porsche CAYENNE (955) 02-10
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Осветленост Дел Број:
GSPSE0525
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
GSPSE0525
Објектот Ширина:
18.5 mm
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Објектот Висина:
8 mm
Порше Модел:
Cayenne
Објектот Должина:
585mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува
Свеж

Избор на клиенти