.

.

New
2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за ПОРШЕ PANAMERA Hatchback 009-2014 512mm Гас Наплаќа

2 парчиња Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите за ПОРШЕ PANAMERA Hatchback 009-2014

DEN 1537.00
DEN 1766.88

Стока
Достапно.

JA 2967 221 300 Hatchback 2014/01 - за ПОРШЕ PANAMERA 4.CC 2967 184 250 Hatchback 2011/08 - за ПОРШЕ PANAMERA 4. : без задржување Локација : Предната Хауба Хаубата
Апликации : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година за ПОРШЕ PANAMERA 4.20 4806 294 400 Hatchback 2009/09 - за ПОРШЕ PANAMERA 4.РА 4806 324 440 Hatchback 2013/07 - за ПОРШЕ PANAMERA 3.DA 2997 309 420 Hatchback 2013/07 - за ПОРШЕ PANAMERA 3.70 4806 397 540 Hatchback 2010/08 - за ПОРШЕ PANAMERA 3. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.70 4806 550 404 Hatchback 2011/05 - за ПОРШЕ PANAMERA 3.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.DA 2997 309 420 Hatchback 2013/07 - за ПОРШЕ PANAMERA 3.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.БА 4806 382 520 Hatchback 2013/07 - за ПОРШЕ PANAMERA 4.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.NA 3605 228 310 Hatchback 2013/07 - за ПОРШЕ PANAMERA 3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.

Детали

Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Panamera-Година:
2011,2010,2012,2014,2013
Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
GSPSE0531
Објектот Ширина:
18.5 mm
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гасни Амортизери Пролет Амортизерите за ПОРШЕ PANAMERA 09-14
Порше Модел:
Panamera
Објектот Должина:
512mm
Специјални Функции:
NA
Производителот Дел Број:
GSPSE0531
Објектот Тежина:
0.5 kg
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува
Свеж

Избор на клиенти