.

.

New
2 парчиња Авто Гас Обвинет Рамења Задното стакло Стакло Лифт Поддршка За 2005- 2009 2010 2011 2012 Nissan Pathfinder 15.24 инчен

2 парчиња Авто Гас Обвинет Рамења Задното стакло Стакло Лифт Поддршка За 2005- 2009 2010 2011 2012 Nissan Pathfinder 15.24 инчен

DEN 1481.00
DEN 1627.68

Стока
Достапно.

By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.24
Компресирани Должина (инчи) 10. Ви благодариме 2 парчиња Авто Гас Обвинет Рамења Задното стакло Стакло Лифт Поддршка За 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Nissan Pathfinder
Спецификации : 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи) 15. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Ви благодарам многу!.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.13 Локација : Заден прозорец , во задната Лева и Десна
Апликации : за 2005-2012 Nissan Pathfinder Функција : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Детали

За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Pathfinder-Година:
2008,2007,2009,2011,2006,2010
Nissan Модел:
Pathfinder
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Должина:
15.24 inches
Производителот Дел Број:
SG325028
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
Ментално+Пластика
Поставување на Возило:
Заден Прозорец
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Подигнете Клапи
is_customized:
Gas Struts Lift Supports
Свеж

Избор на клиенти