.

.

New
за 2005-2006 година 2007 2008 GMC Пратеник Denali Гас Пролет Рамења Прачки Амортизерите Обвинет задната врата & Заден Прозорец Лифт Поддршка Колекции

за 2005-2006 година 2007 2008 GMC Пратеник Denali Гас Пролет Рамења Прачки Амортизерите Обвинет задната врата & Заден Прозорец

DEN 3099.00
DEN 3405.60

Стока
Достапно.

ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.Апликации :
за 2004-2007 Buick Рение База Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2004-2007 Buick Рение CXL Плус Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2004-2007 Buick Рение CXL Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2009 Chevrolet Пионер База Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2009 Chevrolet Пионер LS Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2009 Chevrolet Пионер LT Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2009 Chevrolet Пионер LTZ Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2009 GMC Пратеник База Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2009 GMC Пратеник Denali Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2009 GMC Пратеник SLE Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2009 GMC Пратеник SLT Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2004-2009 Isuzu Ascender База Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2004-2009 Isuzu Ascender LS Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2004-2009 Isuzu Ascender S Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2002-2004 Oldsmobile Bravada База Спорт Комунални 4-Врата Задното стакло Стакло & Задните Liftgate
-Со исклучок на XL EXT LT (проширена должината на телото стил)
за 2005-2009 Saab 9-7 X 4.

Детали

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
GMC Модел:
пратеник
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Пратеник-Година:
2005,2007,2008,2006
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Должина:
21.60 inches
Производителот Дел Број:
GSGC0040-2
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Тежина:
0.5kg
За Возило Брендови/Модел:
GMC
Објектот Висина:
2 cm
Поставување на Возило:
Задниот Дел & Заден Прозорец
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка за полнење Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите
Свеж

Избор на клиенти