.

.

New
За Периодот 2008-2012 1013 2014 Dodge Гранд Караван Chrysler Градот & Земјата Авто Задните Liftgate Подигање На Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка

За Периодот 2008-2012 1013 2014 Dodge Гранд Караван Chrysler Градот & Земјата Авто Задните Liftgate Подигање На Гас Обвинет

DEN 1397.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.


Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ви благодарам многу!
.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.Апликации :
за 2008-2014 Chrysler Градот & Земјата База Мини Патникот Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за 2008-2014 Chrysler Градот & Земјата LX Мини Патникот Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за 2008-2014 Chrysler Градот & Државата Ограничени Мини Патникот Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за 2008-2014 Chrysler Градот & Земјата Туринг Мини Патникот Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за 2008-2014 Chrysler Градот & Земјата Walter P.06
Локација : Вратата Liftgate, На Задното Лево И Право
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.3
Компресирани Должина (инчи)19. Chrysler Потпис Серија Мини Патникот Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за 2008-2010 Dodge Гранд Караван База Мини Товар Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за 2008-2010 Dodge Гранд Караван База Мини Патникот Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за периодот 2008-2012 Dodge Гранд Караван C/V Мини Товар Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за 2008-2014 Dodge Гранд Караван SE Мини Патникот Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата
за 2008-2014 Dodge Гранд Караван SXT Мини Патникот Ван 4-Врата Liftgate
-Напојува Со Лифт Портата Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)26.

Детали

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Производителот Дел Број:
GSCR0028-2
Големиот Караван-Година:
2008,2009,2012,2011,2010,2013,2014
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Dodge Модел:
Големиот Караван
Објектот Должина:
26.3 inches
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Поставување на Возило:
Задните Liftgate Подигање
Тип На Објект:
Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка
Свеж

Избор на клиенти