.

.

New
За 2001-2003 Chrysler Војаџер Dodge Караван 2001-2007 Chrysler Градот & Земјата Liftgate Лифт Поддршка Кочење Гас Пролет Проп Род

За 2001-2003 Chrysler Војаџер Dodge Караван 2001-2007 Chrysler Градот & Земјата Liftgate Лифт Поддршка Кочење Гас Пролет Проп

DEN 1600.00
DEN 1817.76

Стока
Достапно.

Апликации :
за 2001-2007 Chrysler Градот & Земјата
за 2001-2003 Chrysler Voyager
за 2001-2007 Dodge Караван
за 2001-2007 Dodge Гранд Караван Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)25.87
Компресирани Должина (инчи)18.74
Локација : Вратата Liftgate Задното Лево И Право
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Детали

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Chrysler Модел:
Војаџер
Поставување на Возило:
Liftgate Подигање
Производителот Дел Број:
GSCR0027-2
Војаџер-Година:
2002,2003,2001
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Објектот Должина:
25.87 inches
Материјал Тип:
метални+пластика
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Кочење Гас
Свеж

Избор на клиенти