.

.

New
2 парчиња Задното Стакло Авто Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Прачки Одговара за Hyundai Tucson 2005 2006 2007 2008 2009 15.00 инчен

2 парчиња Задното Стакло Авто Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Прачки Одговара за Hyundai Tucson 2005 2006 2007 2008 2009 15.00

DEN 1483.00
DEN 1630.08

Стока
Достапно.

00
Компресирани Должина (инчи)9.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодариме 2pcs на Задното Стакло Авто Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Прачки Одговара за Hyundai Tucson 2005 2006 2007 2008 2009 Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)15.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Детали

Објектот Ширина:
2 cm
Производителот Дел Број:
2508RD,2509RZ
Поставување на Возило:
на задното стакло
Hyundai Модел:
Tucson
Земја/Регион на Производство:
CN
Tucson-Година:
2006,2007,2008,2009,2005
Бренд Име:
XIANGSHANG
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Должина:
15.00 inches
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Другиот Дел Број:
871702E020
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
6611,SG36701
Тип На Објект:
Гас Пролет Рамења Подигнете Го Поддржува
Свеж

Избор на клиенти