.

.

New
Одговара за 2008-2011 2012 Hyundai Sonata Амортизерите Седан 12.36 инчен Багажникот Багажникот Гас Лифт Поддржува Рамења Пролет Проп Род Рака Шокови

Одговара за 2008-2011 2012 Hyundai Sonata Амортизерите Седан 12.36 инчен Багажникот Багажникот Гас Лифт Поддржува Рамења Пролет

DEN 1481.00
DEN 1627.68

Стока
Достапно.

Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. Ви благодариме Одговара за 2008 2009 2010 2011 2012 Hyundai Sonata Багажникот Багажникот Гас Лифт Поддржува Рамења Пролет Проп Род Рака Шокови Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)12.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.36
Компресирани Должина (инчи)8. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки. Ви благодарам многу!. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.0 T Ограничен Седан 4-Вратата на Багажникот
за периодот 2008-2012 Hyundai Sonata 2.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.

Детали

Hyundai Модел:
Sonata
Производителот Дел Број:
GSHI0010
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Должина:
12.36 inches
Бренд Име:
XIANGSHANG
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Sonata-Година:
2010,2012,2009,2008,2011
Поставување на Возило:
Багажникот Багажникот
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Лифт Поддржува Рамења
Свеж

Избор на клиенти