.

.

New
Одговара за 2007-2009 2010 2011 Lexus GS450h Седан 20.47 inche Багажникот Багажникот Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења Проп Род Рака Шокови DK

Одговара за 2007-2009 2010 2011 Lexus GS450h Седан 20.47 inche Багажникот Багажникот Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења Проп Род

DEN 1533.12

Стока
Достапно.

ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем. Ви благодарам многу!
. Ви благодариме! Одговара за 2007 2008 2009 2010 2011 Lexus GS450h Багажникот Багажникот Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења Проп Род Рака Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддршка 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)12.74
Локација : На Багажникот, На Задното Лево И Право
Апликации :
за 2005-2007 Lexus GS300 База Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2005-2012 Lexus GS350 База Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2006-2012 Lexus GS430 База Седан 4-Вратата на Багажникот
за 2007-2011 Lexus GS450h База Седан 4-Вратата на Багажникот
за периодот 2008-2012 Lexus GS460 База Седан 4-Вратата на Багажникот
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.

Детали

Производителот Дел Број:
GSLS0015
Другиот Дел Број:
подигнете поддршка
GS450h-Година:
2008,2010,2007,2009,2011
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Должина:
12.36 inches
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Багажникот Багажникот
Објектот Висина:
2 cm
Специјални Функции:
NA
Објектот Тежина:
0.5 kg
Материјал Тип:
метални+пластика
Lexus Модел:
GS450h
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Пролет Лифт Поддржува Рамења
Свеж

Избор на клиенти