.

.

New
2 парчиња Задната Врата на Багажникот задната врата Гас Обвинет Лифт Поддршка Гасни амортизери За Chrysler Sebring LX Плус LX Седан 2001-06 11.18 инчен

2 парчиња Задната Врата на Багажникот задната врата Гас Обвинет Лифт Поддршка Гасни амортизери За Chrysler Sebring LX Плус LX

DEN 1440.00
DEN 1582.56

Стока
Достапно.

Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот.18
Компресирани Должина (инчи)7.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2. Ви благодарам многу!
. Ви благодариме 2 парчиња Задната Врата на Багажникот задната врата Гас Обвинет Лифт Поддршка Гасни амортизери За Chrysler Sebring LX Плус LX LXi Ограничен SXT TSi Седан Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)11.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Детали

Sebring-Година:
2004,2002,2001,2005,2003,2006
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
4878430AD,8196240,7989 КСУ
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
11.18 inches
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Chrysler Модел:
sebring
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Поставување на Возило:
Задната Врата На Багажникот Багажникот
Тип На Објект:
Гас Обвинет Лифт Поддршка Гасни амортизери
Свеж

Избор на клиенти